Kategóriák

Navision tanácsadót keresünk – Téged? (ÁLLÁS)

Kedves Érdeklődő !

Keresünk , téged ? !

Információk alább

IX. kerületi irodánkba munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:

DYNAMICS NAV TANÁCSADÓ
FELADATOK:

  • Microsoft Dynamics NAV integrált vállalatirányítási rendszer tesztelése, paraméterezése
  • Termékbemutatók tartása, folyamatfelmérés, tanácsadás
  • Ügyféligények felmérése, rendszertervezés
  • Paraméterezés, riportok, jelentések tervezése, készítése
  • Felhasználók oktatása, felhasználói konzultációk meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonos tanácsadás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Gyors tanulási képesség
  • Pénzügyi folyamatok ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztosság, határozott fellépés, kiváló tárgyaló-és kommunikációs készség, kreatív
    gondolkodás
  • Képesség és hajlandóság önálló döntések meghozatalára, önálló munkavégzésre
  • Felhasználóinál magasabb szintű Windows ismeret, EXCEL haladó tapasztalatok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Ergonomikus, modern munka környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú együttműködés

Énekes Anikó
enekes.aniko@fits.hu
06 70 255 58 00

nav TANÁCSADÓ